» AKTUALITY


dsnesl15  (LURA 13. 10. 2015) Úspěch ZŠ Riegrova při celostátním finále dopravní soutěže - Ve dnech 1. - 2. 10. 2015 se konalo ve Valašském Meziříčí celostátní finále dopravní soutěže základních škol pro sluchově postižené. Této soutěže ze zúčastnilo jedenáct škol z ČR a také dvě školy ze Slovenska. V této konkurenci se výrazně prosadilo družstvo ze ZŠ pro sluchově postižené v Riegrově ulici v Českých Budějovicích, složené ze žákyň Markéty Bláhové, Lenky Hrouzové a žáků Dominika Jirouška a Jakuba Staňka, které vybojovalo 1. místo v I. kategorii. Ve druhé kategorii obsadilo družstvo stejné školy ve složení Tereza Holubová, Eliška Šumová, Matěj Nováček a Stanislav Stránský krásné 3. místo. Na úspěchu školy mají zásluhu učitelky Mgr. Radka Pechová a Mgr. Lucie Strusková, jež děti na soutěž připravovaly. Fotky naleznete zde.  

dsmccbprv  (LURA 21. 9. 2015) Dopravní soutěž pro I. stupeň ZŠ - Ve středu 14. října 2015 se na dětském dopravním hřišti při ÚAMK v Českých Budějovicích uskuteční dopravní soutěž mladých cyklistů pro 1. stupeň základních škol ORP České Budějovice. Soutěž pořádá Magistrát města České Budějovice prostřednictvím odboru dopravy a silničního hospodářství a odboru školství, mládeže a tělovýchovy ve spolupráci s krajskou a městskou policií, Českým červeným křížem, krajským pracovištěm BESIP, ÚAMK a Krajským úřadem Jihočeského kraje. Propozice zde.

bezpzdr  (LURA 14. 9. 2015) Bezpečně a zdravě v Dačicích - V sobotu 19. září 2015 proběhne v areálu hasičské zbrojnice v Dačicích tradiční akce s názvem Bezpečně a zdravě. Svou činnost tam kromě jiných bude prezentovat také tým bezpečnosti Jihočeského kraje. Více zde.

dsmc2016ter  (LURA 11. 9. 2015) Termíny Dopravní soutěže mladých cyklistů pro rok 2016 - Ve středu 9. září 2015 byly projednány termíny Dopravní soutěže mladých cyklistů pro příští rok v našem kraji. Začneme  21. dubna 2016 oblastním kolem v Týně nad Vltavou a skončíme 2. června 2016 ve Studené na Jindřichohradecku, kde se poprvé v historii uskuteční krajské kolo. Celkem nás v kraji čeká dvanáct soutěžních dnů, jejich přehled najdete pod tímto odkazem.

tymbezpec15  (LURA 3. 8. 2015) Tým bezpečnosti Jihočeského kraje - Ve druhém pololetí roku 2015 můžete využít služeb týmu bezpečnosti Jihočeského kraje na následujících akcích: 31. srpna Bezpečný návrat do školy (Strakonice), 1. září Větřenská cyklojízda (Větřní), 5. září Den s IZS na Lipně (Lipno), 6. září Den na DDH (Týn nad Vltavou), 12. září Den na letišti (České Budějovice) a 19. září Bezpečně a zdravě (Dačice). K dispozici budou dle možností autotrenažer, cyklotrenažer, velkoplošná obrazovka a další technické prvky. Otázky z oblasti BESIP vám zodpoví koordinátoři týmu František Špale a Václav Kovář.

bert15  (LURA 31. 7. 2015) Distribuce dotisku "Bertíků" do mateřských škol - Jihočeský kraj prostřednictvím pověřených pracovníků odboru dopravy a silničního hospodářství KÚ odesílá ve spolupráci se sedmnácti ORP v našem kraji dotisk pracovních sešitů Autoškolka skřítka Bertíka. Mateřské školy dostanou zdarma na začátku školního roku 2015/2016 zhruba pětinu počtu sešitů oproti roku 2012, neboť výukový materiál je nyní určen pro předškoláky.

dsmccf15  (LURA 22. 6. 2015) Stříbro a bronz pro Šumavské Hoštice - Děti ze Šumavských Hoštic letos opět úspěšně reprezentovaly náš kraj na celostátním finále Dopravní soutěže mladých cyklistů. V Chomutově a Kadani obsadilo jejich družstvo v mladší kategorii stříbrnou příčku, ve starší kategorii děti vybojovaly v družstvech bronzové medaile. Gratulujeme! 

vyslkkptdsmc15  (LURA 9. 6. 2015) Krajské kolo v Prachaticích vyhrály děti ze Šumavských Hoštic - Krajské kolo dopravní soutěže mladých cyklistů se uskutečnilo v úterý 9. června 2015 po několika letech znovu v Prachaticích. Všichni soutěžící si zaslouží respekt za předvedené výkony v chladu a dešti, stejně jako celý organizační tým, který soutěž připravil. V obou kategoriích zvítězila favorizovaná "domácí" družstva ZŠ Šumavské Hoštice pod vedením Mgr. Petra Fleischmanna a budou náš kraj reprezentovat při celostátním finále ve dnech 16. - 18. června 2015 v Chomutově a Kadani. Výsledky z Prachatic. Momentky před soutěží. Fotografie z průběhu soutěže. Snímky z vyhlašování nejlepších družstev. Fotky nejlepších jednotlivců.

zprkkpt15  (LURA 5. 6. 2015) Krajské kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů se blíží - V úterý 9. června 2015 se v areálu Domu dětí a mládeže Prachatice uskuteční krajské kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. Soutěž se bude konat pod záštitou krajského radního pro oblast dopravy Mgr. Bc. Antonína Kráka a starosty města Prachatice Ing. Martina Malého. Soutěžit budou vítězové sedmi okresních kol, jejichž seznam naleznete zde. Propozice ke krajské soutěži si můžete stáhnout. Další podrobnosti zde. O soutěži informuje také krajský web.  

vysltabprvst15  (LURA 4. 6. 2015) Okresní dopravní soutěž pro žáky 1. stupně základních škol v Táboře - Ve čtvrtek 4. června 2015 se na dopravním hřišti v Táboře uskutečnilo okresní kolo pravidelně pořádané soutěže pro žáky prvního stupně základních škol. Z osmi soutěžních družstev byla nejlepší šestice ze ZŠ 9. května Sezimovo Ústí. Výsledky  a fotografie z Tábora

Stránky: « Předchozí 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 36 Následující »