» AKTUALITY


denbesip15  (LURA 1. 6. 2015) Den BESIPU v Táboře - V sobotu 6. června 2015 se v Táboře na parkovišti u zimního stadionu uskuteční každoroční bezpečnostní akce pro širokou veřejnost s názvem DEN BESIPU. Více informací naleznete na stránkách Města Tábor.  

vyslzpzsprapt15  (LURA 28. 5. 2015) Okresní kolo dopravní soutěže praktických škol v Prachaticích - Dnes se uskutečnilo v areálu DDM a na DDH v Prachaticích okresní kolo dopravní soutěže základních škol praktických. Podívejte se na fotografie a výsledky.  

vyslckok15  (LURA 27. 5. 2015) V Českém Krumlově zvítězila ZŠ Fantova - Děti ze ZŠ Fantova Kaplice zvítězily v obou kategoriích českokrumlovského okresního kola Dopravní soutěže mladých cyklistů a jako poslední si zajistily postup na krajskou soutěž v Prachaticích. Kvůli stavebním úpravám v okolí DDM se letos nemohla konat jízda na dopravním hřišti, ale ostatní disciplíny proběhly jako obvykle. Fotografie a výsledky z Českého Krumlova. 

zprokck15  (LURA 26. 5. 2015) Poslední okresní kolo letošního ročníku DSMC bude zítra v Českém Krumlově - V rámci Dopravní soutěže mladých cyklistů 2015 známe šest vítězů okresních kol v obou kategoriích a čekáme na poslední vítěze, kteří si ve středu 27. května v Českém Krumlově vybojují účast na krajském kole. Propozice okresní soutěže naleznete zde

vyslstuok15  (LURA 26. 5. 2015) Premiérové okresní kolo ve Studené na výbornou - Dnešní jindřichohradecké okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů, jež se poprvé konalo ve Studené, dopadlo výborně. Navzdory nepříliš příznivému počasí se uskutečnila soutěž, jejíž organizátoři si svým perfektním přístupem nahlas řekli o pořadatelství krajského kola v nejbližší budoucnosti. Do letošního krajského kola postupují ZŠ Štítného z Jindřichova Hradce (mladší kat.) a ZŠ Jarošovská z Jindřichova Hradce (starší kat.). Informace z webu obce StudenáFotografie ze Studené. Výsledky ze Studené.

zprstudok15  (LURA 22. 5. 2015) Premiérové okresní kolo ve Studené již v úterý - V úterý 26. května 2015 od 10,00 hod. se uskuteční poprvé v historii jindřichohradecké okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů na jiném hřišti než v Jindřichově Hradci či Třeboni. Pořadatelství bylo tentokrát svěřeno do Studené, kde je od roku 2012 dětské dopravní hřiště, jež bylo postaveno za finanční podpory Jihočeského kraje. Propozice soutěže naleznete zde.

vyslpisok15  (LURA 21. 5. 2015) Z Písku postupují do kraje dvě školy - Při dnešním okresním kole Dopravní soutěže mladých cyklistů došlo k zajímavé situaci. V mladší kategorii si vybojovaly postup do krajského kola děti z písecké ZŠ Tomáše Šobra pod vedením Mgr. Hany Tomanové a porazily družstvo ZŠ Chyšky. Ve starší kategorii se pořadí na prvních dvou místech prohodilo a děti z Chyšek pod vedením Mgr. Josefa Vachty získaly právo postupu. O jejich vítězství rozhodl pouhý jeden bod. Fotografie z Písku.

zprpisok15  (LURA 14. 5. 2015) Okresní kolo DSMC v Písku bude 21. května - Příští týden se v našem kraji uskuteční pouze jedna dopravní soutěž. Na dětském dopravním hřišti v Písku ve čtvrtek 21. 5. 2015 budou děti z okresních základních škol usilovat o postup do krajského kola. Propozice si stáhněte zde.  

cbzpr15  (LURA 13. 5. 2015) CZŠ Rudolfovská vyhrála okresní kolo DSMC v Českých Budějovicích - Ve středu 13. května 2015 zvítězily v rámci okresního kola Dopravní soutěže mladých cyklistů v obou kategoriích děti z Církevní základní školy Rudolfovská pod vedením paní učitelky Mgr. Dany Viktorové a postoupily do krajského kola. Výsledky jsou zde. Fotografie si prohlédněte tady

vysljhobl15  (LURA 13. 5. 2015) Oblastní kolo DSMC v Jindřichově Hradci 2015 - Dnes se na DDH v Jindřichově Hradci uskutečnilo letošní oblastní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. První tři družstva z obou kategorií postupují do Studené, kde bude v úterý 26. května okresní soutěž. Fotky a výsledky z Jindřichova Hradce.