» JIHOČESKÝ VIRTUÁLNÍ CYKLOZÁVOD


virtual2020
JIHOČESKÝ VIRTUÁLNÍ CYKLOZÁVOD 2020
1. ROČNÍK ZÁVODU
VE STŘEDU 1. ČERVENCE 2020 OD 15:30 HOD. SE USKUTEČNILO OFICIÁLNÍ VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ A PŘEDÁNÍ CEN MEDAILISTŮM VEŠKERÝCH KATEGORIÍ V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI ODBORU DOPRAVY A SILNIČNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ Č. 2207 V BUDOVĚ G KRAJSKÉHO ÚŘADU JIHOČESKÉHO KRAJE, U ZIMNÍHO STADIONU 1952/2, ČESKÉ BUDĚJOVICE.
POZVÁNKU OBDRŽELI VŠICHNI OCEŇOVANÍ E-MAILEM.  
CENY VĚNOVAL JIHOČESKÝ KRAJ - KRAJSKÝ ÚŘAD A KRAJSKÉ PRACOVIŠTĚ BESIP CENTRA PRO SILNIČNÍ DOPRAVU.


VE DNECH 17. 4. 2020 - 19. 4. 2020 SE USKUTEČNILA V JIHOČESKÉM KRAJI PRVNÍ CYKLISTICKÁ SOUTĚŽ NA DÁLKU, KTEROU ORGANIZOVAL KRAJSKÝ ÚŘAD JIHOČESKÉHO KRAJE VE SPOLUPRÁCI S KRAJSKÝM STŘEDISKEM BESIP. TÍMTO MNOHOKRÁT DĚKUJEME VŠEM ZÁVODNÍKŮM ZA ÚČAST. ZVLÁŠTNÍ PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLE CEHNICE, KTEROU REPREZENTOVALO NEJVÍCE SOUTĚŽÍCÍCH. ROTOPED 30:00 MIN.
   
rotoped 

V DISCIPLÍNĚ JÍZDA DOMA NA ROTOPEDU NA 30 MINUT SOUTĚŽILO CELKEM 9 ÚČASTNÍKŮ, 5 Z NICH V ŽENSKÝCH KATEGORIÍCH A 4 V MUŽSKÝCH KATEGORIÍCH. NEJVÍCE ZE VŠECH UJELA KATEŘINA BERITOVÁ, KTERÉ UKÁZAL DISPLEJ JEJÍHO ROTOPEDU VZDÁLENOST 12,24 KM. MEZI MUŽI BYL NEJLEPŠÍ JAROSLAV MAROUŠEK, JENŽ ZA PŮLHODINY ZVLÁDL VZDÁLENOST 11,83 KM. POTĚŠUJÍCÍ JE, ŽE VŠICHNI ZÚČASTNĚNÍ OBDRŽÍ CENY OD KRAJSKÉHO ÚŘADU JIHOČESKÉHO KRAJE A KRAJSKÉHO PRACOVIŠTĚ BESIP, NEBOŤ SE VE SVÝCH KATEGORIÍCH UMÍSTILI NA MEDAILOVÝCH POZICÍCH. NA ZÁKLADĚ OHLASŮ SOUTĚŽÍCÍCH JSME STEJNĚ JAKO V PŘÍPADĚ SOUTĚŽE NA JÍZDNÍCH KOLECH NA 60 MUNUT VENKU VYHODNOTILI I TZV. TÝMOVOU VÝZVU SMÍŠENÝCH TŘÍČLENNÝCH DRUŽSTEV A POŘADÍ JSME URČILI PODLE SOUČTU Z CELKOVÉHO UMÍSTĚNÍ. ZDE USPĚLI BERITOVI PŘED RODINOU MAROUŠKŮ. PODROBNOSTI NALEZNETE VE VÝSLEDCÍCH.   

 

 
JÍZDNÍ KOLO 60:00 MIN.  
timetrial 
V DISCIPLÍNĚ JÍZDA VENKU NA JÍZDNÍM KOLE NA 60 MINUT DOJELO CELKEM 44 ÚČASTNÍKŮ. NEJVÍCE ZE VŠECH UJEL MICHAL DYCHTL Z DYNÍNA, KTERÝ V ZÁVODĚ PROTI CHRONOMETRU POKOŘIL VZDÁLENOST 38,18 KM. MEZI ŽENAMI BYLA NEJLEPŠÍ JITKA TOMANOVÁ Z DRAHONIC, JEŽ ZA HODINU ZVLÁDLA VZDÁLENOST 28,28 KM. TŘI ZÁVODNÍCI PŘEKONALI HRANICI 30 KM. NEJVĚTŠÍ POČET ZÁVODNÍKŮ REPREZENTOVAL ZÁKLADNÍ ŠKOLU CEHNICE ZE STRAKONICKÉHO OKRESU A TATO ŠKOLA NÁS PŘIMĚLA K TOMU, ŽE JSME VYHODNOTILI TZV. TÝMOVOU VÝZVU SMÍŠENÝCH TŘÍČLENNÝCH DRUŽSTEV A POŘADÍ JSME URČOVALI DLE SOUČTU Z CELKOVÉHO UMÍSTĚNÍ. ZDE ZVÍTĚZILO DRUŽSTVO POD HLAVIČKOU MŠ DRAHONICE PŘED DRUŽSTVEM ZŠ CEHNICE A TÝMEM DRAHONIC. PODROBNÉ INFORMACE NAJDETE VE VÝSLEDCÍCH.FOTOGRAFIE Z OFICIÁLNÍHO VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ A PŘEDÁNÍ CEN V BUDOVĚ KRAJSKÉHO ÚŘADU JIHOČESKÉHO KRAJE 1. 7. 2020:

 

CENY PŘEDÁVALI ING. JIŘÍ KLÁSA, JUDR. ANDREA TETOUROVÁ, JIŘÍ PÍCHA, LUBOŠ RÁKOSNÍK (VŠICHNI Z ODBORU DOPRAVY A SILNIČNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ KÚ JČK) A VÁCLAV KOVÁŘ (BESIP).

 

vyhlaseni

 

VYHLAŠOVÁNÍ VÝSLEDKŮ JIHOČESKÉHO VIRTUÁLNÍHO ZÁVODU

 

ocenovanizavodnici

 

OCEŇOVANÍ ÚČASTNÍCI ZÁVODU

 

vitez

 

CELKOVÝ VÍTĚZ ZÁVODU NA 60 MINUT MICHAL DYCHTL

 

beritovakaterina

 

CELKOVÁ VÍTĚZKA ZÁVODU NA ROTOPEDU KATEŘINA BERITOVÁ

 


 

FOTOGRAFIE Z PŘEDÁNÍ CEN JIHOČESKÉHO VIRTUÁLNÍHO ZÁVODU V RÁMCI CYKLO AKCE V DRAHONICÍCH 27. 6. 2020:

 

CENY PŘEDÁVAL LUBOŠ RÁKOSNÍK (JIHOČESKÝ KRAJ) A VÁCLAV VOKÁČ (STAROSTA DRAHONIC).

 

jt1 

 

1. MÍSTO V ŽENÁCH A 1. MÍSTO V KATEGORII JITKA TOMANOVÁ

 

lz2 

 

2. MÍSTO V ŽENÁCH A 1. MÍSTO V KATEGOII LENKA ZOCHOVÁ

 

zv3 

 

3. MÍSTO V KATEGORII ZUZANA VOKÁČOVÁ

 

jzml1 

 

1. MÍSTO V KATEGORII JAN ZOCH ML.

 

mixdr3 

 

3. MÍSTO V MIX TÝMECH OBEC DRAHONICE

 

mixdr1 

 

1. MÍSTO V MIX TÝMECH MATEŘSKÁ ŠKOLA DRAHONICE

 

pldsozlvr2020 

 

PLAKÁTEK AKCE DSO ZLATÝ VRCH 27. ČERVNA 2020 V DRAHONICÍCÍCH

 


ODKAZY K VIRTUÁLNÍMU ZÁVODU:

 

BUDĚJCKÁ DRBNA

 

JCTED.CZ - JIHOČESKÉ TÝDENÍKY

 

ČESKÝ ROZHLAS ČESKÉ BUDĚJOVICE - CELODENNÍ ZÁZNAM 17. 4. 2020 - POŘAD DOBRÝ DEN Z ČESKÝCH BUDĚJOVIC - TELEFONÁT K SOUTĚŽI V 7:35 HOD.