» JIHOČESKÝ VIRTUÁLNÍ CYKLOZÁVOD


virtual2020
VE DNECH 17. 4. 2020 - 19. 4. 2020 SE USKUTEČNILA V JIHOČESKÉM KRAJI PRVNÍ CYKLISTICKÁ SOUTĚŽ NA DÁLKU, KTEROU ORGANIZOVAL KRAJSKÝ ÚŘAD JIHOČESKÉHO KRAJE VE SPOLUPRÁCI S KRAJSKÝM STŘEDISKEM BESIP. TÍMTO MNOHOKRÁT DĚKUJEME VŠEM ZÁVODNÍKŮM ZA ÚČAST. ZVLÁŠTNÍ PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLE CEHNICE, KTEROU REPREZENTOVALO NEJVÍCE SOUTĚŽÍCÍCH. 
 
 
 
  
 
 
 

 
 
ROTOPED 30:00 MIN.   
 
rotoped 

V DISCIPLÍNĚ JÍZDA DOMA NA ROTOPEDU NA 30 MINUT SOUTĚŽILO CELKEM 9 ÚČASTNÍKŮ, 5 Z NICH V ŽENSKÝCH KATEGORIÍCH A 4 V MUŽSKÝCH KATEGORIÍCH. NEJVÍCE ZE VŠECH UJELA KATEŘINA BERITOVÁ, KTERÉ UKÁZAL DISPLEJ JEJÍHO ROTOPEDU VZDÁLENOST 12,24 KM. MEZI MUŽI BYL NEJLEPŠÍ JAROSLAV MAROUŠEK, JENŽ ZA PŮLHODINY ZVLÁDL VZDÁLENOST 11,83 KM. POTĚŠUJÍCÍ JE, ŽE VŠICHNI ZÚČASTNĚNÍ OBDRŽÍ CENY OD KRAJSKÉHO ÚŘADU JIHOČESKÉHO KRAJE A KRAJSKÉHO PRACOVIŠTĚ BESIP, NEBOŤ SE VE SVÝCH KATEGORIÍCH UMÍSTILI NA MEDAILOVÝCH POZICÍCH. NA ZÁKLADĚ OHLASŮ SOUTĚŽÍCÍCH JSME STEJNĚ JAKO V PŘÍPADĚ SOUTĚŽE NA JÍZDNÍCH KOLECH NA 60 MUNUT VENKU VYHODNOTILI I TZV. TÝMOVOU VÝZVU SMÍŠENÝCH TŘÍČLENNÝCH DRUŽSTEV A POŘADÍ JSME URČILI PODLE SOUČTU Z CELKOVÉHO UMÍSTĚNÍ. ZDE USPĚLI BERITOVI PŘED RODINOU MAROUŠKŮ. PODROBNOSTI NALEZNETE VE VÝSLEDCÍCH.   

 

 
 


 
JÍZDNÍ KOLO 60:00 MIN.   
 
timetrial 
V DISCIPLÍNĚ JÍZDA VENKU NA JÍZDNÍM KOLE NA 60 MINUT DOJELO CELKEM 44 ÚČASTNÍKŮ. NEJVÍCE ZE VŠECH UJEL MICHAL DYCHTL Z DYNÍNA, KTERÝ V ZÁVODĚ PROTI CHRONOMETRU POKOŘIL VZDÁLENOST 38,18 KM. MEZI ŽENAMI BYLA NEJLEPŠÍ JITKA TOMANOVÁ Z DRAHONIC, JEŽ ZA HODINU ZVLÁDLA VZDÁLENOST 28,28 KM. TŘI ZÁVODNÍCI PŘEKONALI HRANICI 30 KM. NEJVĚTŠÍ POČET ZÁVODNÍKŮ REPREZENTOVAL ZÁKLADNÍ ŠKOLU CEHNICE ZE STRAKONICKÉHO OKRESU A TATO ŠKOLA NÁS PŘIMĚLA K TOMU, ŽE JSME VYHODNOTILI TZV. TÝMOVOU VÝZVU SMÍŠENÝCH TŘÍČLENNÝCH DRUŽSTEV A POŘADÍ JSME URČOVALI DLE SOUČTU Z CELKOVÉHO UMÍSTĚNÍ. ZDE ZVÍTĚZILO DRUŽSTVO POD HLAVIČKOU MŠ DRAHONICE PŘED DRUŽSTVEM ZŠ CEHNICE A TÝMEM DRAHONIC. PODROBNÉ INFORMACE NAJDETE VE VÝSLEDCÍCH.

 
 

TERMÍN A MÍSTO OFICIÁLNÍHO VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ A PŘEDÁNÍ CEN VŠEM MEDAILISTŮM VEŠKERÝCH KATEGORIÍ UPŘESNÍME V PRŮBĚHU ČERVNA 2020.  

 

PŘEDPOKLÁDÁME, ŽE VYHLÁŠENÍ SE USKUTEČNÍ NA ZAČÁTKU ČERVENCE V BUDOVĚ KRAJSKÉHO ÚŘADU JIHOČESKÉHO KRAJE, JAKMILE BUDE SCHVÁLENO POŘÁDÁNÍ AKCÍ PRO VEŘEJNOST. 


ODKAZY K VIRTUÁLNÍMU ZÁVODU:

 

BUDĚJCKÁ DRBNA

 

JCTED.CZ - JIHOČESKÉ TÝDENÍKY

 

ČESKÝ ROZHLAS ČESKÉ BUDĚJOVICE - CELODENNÍ ZÁZNAM 17. 4. 2020 - POŘAD DOBRÝ DEN Z ČESKÝCH BUDĚJOVIC - TELEFONÁT K SOUTĚŽI V 7:35 HOD.